පිසිෂනර් සහ ඇවිදින ස්ලයිඩ් රේල් සහිත වෙල්ඩින් රොබෝ සෛලය
විස්තර
සාමාන්යයෙන්, වෙල්ඩින් රොබෝ අතක් සඳහා දිගම දුර 2000mm වේ. වැඩ කොටස 2000mm රොබෝවක් භාවිතා කිරීමට නොහැකි තරම් විශාල වූ පසු, චලනය වන බිම් රේල් පීල්ල රොබෝ චලනය වන දිග දිගු කිරීමට උපකාරී වේ. පාලන කැබිනට්ටුව, වෙල්ඩින් බල ප්රභවය සහ අනෙකුත් උපකරණ ද රේල් පීල්ල මත සිටගෙන නිර්මාණය කළ හැකිය.
අනෙක් අතට, 1-අක්ෂ හිස-වලිග ස්ථානගත කරන්නා දිගු වැඩ කොටස අල්ලාගෙන කරකැවීමට උපකාරී වන අතර ඉදිරිපස සහ පසුපස වෑල්ඩින් ලබා ගනී.
ස්ථානගත කිරීමේ තාක්ෂණික පරාමිතීන්
| ආකෘතිය | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 හඳුන්වා දීම |
| ශ්රේණිගත කළ ආදාන වෝල්ටීයතාවය | තනි-අදියර 220V, 50/60HZ |
| මෝටර් පරිවාරක කැලරි | F |
| වැඩ මේසය | 1800X800mm / 2500X800mm (අභිරුචිකරණය කළ හැක) |
| බර | කිලෝග්රෑම් 600ක් පමණ/ කිලෝග්රෑම් 800ක් පමණ |
| උපරිම බර | අක්ෂීය බර ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg අභිරුචිකරණය කළ හැක) |
| පුනරාවර්තන හැකියාව | ±0.1මි.මී. |
| නැවතුම් ස්ථානය | ඕනෑම තනතුරක් |
චලනය වන දුම්රිය තාක්ෂණික පරාමිතීන්
| ආකෘතිය | JHY6030A/ 6050A/ 6100A හඳුන්වා දීම |
| ශ්රේණිගත කළ ආදාන වෝල්ටීයතාවය | තනි-අදියර 220V, 50/60HZ |
| මෝටර් පරිවාරක කැලරි | F |
| වැඩ මේසය | 500X500mm (අභිරුචිකරණය කළ හැකිය) |
| බර | කිලෝ ග්රෑම් 450ක් පමණ |
| උපරිම බර | අක්ෂීය බර ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg අභිරුචිකරණය කළ හැක) |
| පුනරාවර්තන හැකියාව | ±0.1මි.මී. |
| නැවතුම් ස්ථානය | ඕනෑම තනතුරක් |
පැකේජය: ලී පෙට්ටි
බෙදාහැරීමේ කාලය: පෙරගෙවුම් ලැබීමෙන් දින 40 කට පසුව
නිති අසන පැණ
ප්රශ්නය: වෙල්ඩින් රොබෝවරයා සමඟ ගැලපීම සඳහා මට ස්ථානගත කරන්නෙකු මිලදී ගැනීමටද අවශ්යද?
පිළිතුර: ඒක තීරණය වෙන්නේ ඔයාගේ වැඩ කොටස්වල සංකීර්ණත්වය අනුව. ඔයාගේ වැඩ කොටස සංකීර්ණ නම්, වෙල්ඩින් රොබෝ යන්ත්රය සමඟ ගැලපෙන ස්ථානගත කරන්නෙක් මිලදී ගන්න ඕනේ.
ප්රශ්නය: මට සුදුසු රොබෝවක් නිර්දේශ කිරීමට මා ලබා දිය යුතු තොරතුරු මොනවාද?
පිළිතුර: කරුණාකර වැඩ කොටසෙහි ද්රව්යය, ඝණකම, වෙල්ඩින් ස්ථානය, මානයන් සහ බර ඇතුළුව විස්තරාත්මක චිත්ර ලබා දෙන්න.
ප්ර: ඔබට අපගේ නිෂ්පාදනය සඳහා අභිරුචිකරණය කළ සේවාවක් සැපයිය හැකිද?
පිළිතුර: ඔව්. ඔබේ නිශ්චිත නිෂ්පාදනයට අනුව අපි ඔබට වෘත්තීය රොබෝ වෙල්ඩින් පද්ධති විසඳුම් ලබා දෙන්නෙමු. ඔබේ සවිස්තරාත්මක නිෂ්පාදන ඇඳීම් සහ වෙල්ඩින් අවශ්යතා අප වෙත එවිය යුත්තේ ඔබ පමණි, එවිට අපි ඔබ වෙනුවෙන් අභිරුචිකරණය කළ තාක්ෂණික යෝජනාව ඉදිරිපත් කරන්නෙමු.
ප්රශ්නය: යන්ත්රය සැකසීම සඳහා ඔබට අපේ රටට ඉංජිනේරුවෙකු එවිය හැකිද?
පිළිතුර: ඔව්. ස්ථාපනය, කොමිස් කිරීම සහ පුහුණුව සඳහා අපි ඔබේ රටට ඉංජිනේරුවෙකු එවන්නෙමු. ඕනෑම ගැටළුවක් සඳහා, අපට මාර්ගගත සේවාවක් ද සැපයිය හැකිය.
ප්රශ්නය: මට අපේ නිෂ්පාදනයේ වෙල්ඩින් ගුණාත්මකභාවය දැන ගැනීමට අවශ්යයි, මා කළ යුත්තේ කුමක්ද?
පිළිතුර: ඔබට ඔබගේ සාම්පල අපගේ කර්මාන්ත ශාලාවට පරීක්ෂණ වෙල්ඩින් කිරීම සඳහා යැවිය හැකිය. වෙල්ඩින් පරීක්ෂා කිරීමෙන් පසු, අපි ඔබට යොමු කිරීම සඳහා වෙල්ඩින් වීඩියෝ සහ පින්තූර එවන්නෙමු. තවද අපි සත්යාපනය සඳහා සාම්පල ඔබ වෙත ආපසු එවන්නෙමු.












