මෝටර් සර්වෝ සමඟ පයිප්ප හැරවුම් වෙල්ඩින් ස්ථානගත කරන්නා
ස්ථානගත කිරීමේ මානයන්

විස්තර
- මෙම පයිප්ප වෙල්ඩින් ස්ථානගත කරන්නා පයිප්ප ස්පූලිං කිරීමේ සිට චැසි සංරචක හෝ වීදි ලාම්පු කණු වැනි ඉතා දිගු කොටස් ස්ථානගත කිරීම දක්වා විවිධ යෙදුම් සඳහා භාවිතා වේ.
- පයිප්ප, පතුවළ, රෝද, වැලමිට සහ අනෙකුත් සවි කිරීම් වෑල්ඩින් කිරීමේදී වෙල්ඩින් ස්ථානගත කරන්නන් ඵලදායිතාව බෙහෙවින් වැඩි කරයි.
- වෙල්ඩින් ටර්න් ටේබල් ප්රමාණය සහ අක්ෂ බර පැටවීම අභිරුචිකරණය කළ හැකිය, චක් සහ ආධාරක රෝද තිබේ.

- Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa වැනි අනෙකුත් රොබෝ සන්නාමවලට අනුවර්තනය කළ හැකිය. (මෝටර් ඇඳීම පාරිභෝගිකයින් විසින් පිරිනැමිය යුතුය, පසුව අපි මෝටර් ඇඳීම මත පදනම්ව ස්ථාපන සිදුර තබමු)
- PLC කැබිනට්ටුව විකල්ප වශයෙන් ඇත.
ස්ථානගත කිරීමේ විෂ්කම්භය
| ආකෘතිය | JHY4010T-050 හඳුන්වා දීම |
| ශ්රේණිගත කළ ආදාන වෝල්ටීයතාවය | තනි-අදියර 220V, 50/60HZ |
| මෝටර් පරිවාරක පන්තිය | F |
| වැඩ මේසය | විෂ්කම්භය 500mm (අභිරුචිකරණය කළ හැකිය) |
| බර | කිලෝ ග්රෑම් 400ක් පමණ |
| උපරිම බර | අක්ෂීය බර ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (අභිරුචිකරණය කළ හැක) |
| පුනරාවර්තන හැකියාව | ±0.1මි.මී. |
| නැවතුම් ස්ථානය | ඕනෑම තනතුරක් |
අයදුම්පත
වාහන අමතර කොටස්, බයිසිකල් කොටස්, මෝටර් රථ අමතර කොටස්, වානේ ගෘහ භාණ්ඩ, නව ශක්තිය, වානේ ව්යුහය, ඉදිකිරීම් යන්ත්රෝපකරණ, යෝග්යතා උපකරණ ආදිය.
පැකේජය: ලී පෙට්ටි
බෙදාහැරීමේ කාලය: පෙරගෙවුම් ලැබීමෙන් දින 40 කට පසුව
නිති අසන පැණ
1.ප්රශ්නය: ඔබේ වෙල්ඩින් යන්ත්ර තෝරා ගන්නේ කෙසේද?
A: කරුණාකර ඔබේ වැඩ කොටසෙහි බර, මානයන් අපට කියන්න සහ එහි වෙල්ඩින් ස්ථානයේ ඡායාරූප අපට පෙන්වන්න, එවිට අපි ඔබට සුදුසු වෙල්ඩින් ස්ථානගත කරන්නා නිර්දේශ කරන්නෙමු.
2.ප්රශ්නය: මගේ fanuc/abb/kuka/yaskawa රොබෝවට ඔබේ ස්ථානගත කරන්නා භාවිතා කළ හැකිද?
පිළිතුර: ඔව්. නමුත් මෝටරය ඔබ විසින්ම ලබා දී ස්ථාපනය කළ යුතුයි.
3.Q: ඔබ අභිරුචි කළ ඇණවුම පිළිගන්නවාද?
A: ඔව්, අපට විවිධ බර පැටවීම් සහ වැඩ මේස ප්රමාණයන් සමඟ ස්ථානගත කරන්නා නිර්මාණය කළ හැකිය.







