පයිප්ප ටැංකි චාප වෙල්ඩින් රොබෝ ඒකාබද්ධ වැඩපොළ
ස්ථානගත කිරීමේ තාක්ෂණික පරාමිතීන්

රොබෝ වැඩපොළ සංරචක
1. වෙල්ඩින් රොබෝ:
වර්ගය: MIG වෙල්ඩින් රොබෝ-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
TIG වෙල්ඩින් රොබෝ:BR-1510B,BR-1920B
ලේසර් වෙල්ඩින් රොබෝ: BR-1410G, BR-1610G
2.ස්ථානගත කරන්නා
මාදිලිය: JHY4010T-065
වර්ගය: 1-අක්ෂ හෙඩ්ස්ටොක් ස්ථානගත කරන්නා
ස්ථානගත කිරීමේ තාක්ෂණික පරාමිතීන් පහත පරිදි දැක්වේ:
| ආකෘතිය | JHY4010T-065 හඳුන්වා දීම |
| ශ්රේණිගත කළ ආදාන වෝල්ටීයතාවය | තනි-අදියර 220V, 50/60HZ |
| මෝටර් පරිවාරක කැලරි | F |
| වැඩ මේසය | 650mm (අභිරුචිකරණය කළ හැකිය) |
| බර | කිලෝ ග්රෑම් 400ක් පමණ |
| උපරිම බර | අක්ෂීය බර ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg(>1000kg අභිරුචිකරණය කළ හැක) |
| පුනරාවර්තන හැකියාව | ±0.1මි.මී. |
| නැවතුම් ස්ථානය | ඕනෑම තනතුරක් |
3.වෙල්ඩින් බල ප්රභවය
වර්ගය: 350A/500A වෙල්ඩින් බල ප්රභවය
4. වෙල්ඩින් පන්දම
වර්ගය: වායු සිසිලන පන්දම, ජල සිසිලන පන්දම, තල්ලු-ඇදීමේ පන්දම
5. පන්දම් පිරිසිදු ස්ථානය:
මාදිලිය:SC220A
වර්ගය: ස්වයංක්රීය වායුමය වෙල්ඩින් පන්දම් පිරිසිදු කරන්නා
අනෙකුත් රොබෝ වැඩපොළ පර්යන්ත උපාංග
1.රොබෝ චලනය වන දුම්රිය
මාදිලිය: JHY6050A-030
2. ලේසර් සංවේදකය (විකල්ප)
කාර්යය: වෑල්ඩින් ලුහුබැඳීම, ස්ථානගත කිරීම.
3. ආරක්ෂිත ආලෝක තිරය (විකල්ප)
ආරක්ෂිත දුර: 0.1-2m, 0.1-5m; ආරක්ෂිත උස: 140-3180mm
4.ආරක්ෂක වැට (විකල්ප)
5.PLC කැබිනට්ටුව (විකල්ප)
විශේෂාංගය
1. වෙල්ඩින් තුවක්කුවේ පිහිටීමෙහි විද්යුත් ගැලපීම, කාලය සහ ශ්රමය ඉතිරි කිරීම, පහසු සහ ඉක්මන්.
2. වෙල්ඩින් තුවක්කු කෝණය වෙනස් කළ හැකි අතර, විවිධ වෙල්ඩින් මැහුම් (බට් වෙල්ඩින් මැහුම්, කෝණ වෙල්ඩින් මැහුම්, ආදිය) වලට අනුවර්තනය විය හැකිය.
3. වෙල්ඩින් තුවක්කුවට පැද්දීමේ කාර්යයක් ඇත, පැද්දීමේ පරාමිතිය පාලනය කළ හැකි අතර, අනුවර්තනය වීමේ හැකියාව පුළුල් වේ.
4. හෙඩ්ස්ටොක් ස්ථානගත කරන්නා වින්යාස කරන්න, ස්ථානගත කරන්නාට රවුම් වෙල්ඩින් මැහුම් සාක්ෂාත් කර ගැනීම සඳහා කෝණය පෙරළා ගත හැකිය.
5. ස්ථානගත කරන්නා වෙනස් කළ හැකි ආධාරක රෝදයකින් නිර්මාණය කළ හැකි අතර, විවිධ දිග පයිප්ප සඳහා අනුවර්තනය වේ.
6. අර්ධ ස්වයංක්රීය පාලනය, නම්යශීලී සහ බහුකාර්ය උපකරණ, ඒකාකාර සහ ලස්සන වෑල්ඩින් මැහුම්.
7. ස්ථානගත කරන්නාගේ භ්රමණ අක්ෂය සර්වෝ මෝටරය මගින් ධාවනය වන අතර, භ්රමණ වේගය නිශ්චිතවම පාලනය කළ හැකි අතර, වෙල්ඩින් ක්රියාවලි අවශ්යතා නිවැරදිව ක්රියාත්මක කළ හැකිය.
8. වෙල්ඩින් පරාමිති පෙර සැකසූ ශ්රිතය, වෙල්ඩින් පරාමිතීන් පටිගත කිරීමට පෙර පද්ධතියට හෝ වෙල්ඩින් පරාමිතීන්ට පෙර සැකසිය හැක. ඊළඟ වතාවේ එකම පිරිවිතරයේ වැඩ කොටස වෑල්ඩින් කිරීමේදී වෙල්ඩින් පරාමිතීන් කෙලින්ම භාවිතා කළ හැක.












