මෝටර් සර්වෝ සමඟ ඉහළ නිරවද්ය වෙල්ඩින් ස්ථානගත කරන්නා
ස්ථානගත කිරීමේ මානයන්

විස්තර
2 අක්ෂ සේවා ස්ථානාධිපති
- වෙල්ඩින් රොබෝ පද්ධති සඳහා ස්ථානගත කරන්නන්
-1 අක්ෂය තිරස් අතට කරකැවිය හැකි අතර අනෙක් අක්ෂය සංකීර්ණ වැඩ කොටස් බහු කෝණ වෑල්ඩින් කිරීම සඳහා ඉහළට සහ පහළට පෙරළා දැමිය හැකිය.
- ස්ථානගත කරන්නා රොබෝවරයා මෙන් එකම රියදුරු උපාංගය භාවිතා කරන අතර එය අධික වේගය, ඉහළ නිරවද්යතාවය සහ ඉහළ බරක් සහිතව ලබා ගත හැකිය.
- ඉහළ වෙල්ඩින් ගුණාත්මක භාවයක් සපයයි
- වැඩිදියුණු කළ අවසර ලත් මොහොත, අවස්ථිති බව සහ බර පැටවීමේ ධාරිතාව සහිත සංයුක්ත ශරීරයක් සාක්ෂාත් කරගත හැකිය.
Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa වැනි අනෙකුත් රොබෝ සන්නාමවලට අනුවර්තනය කළ හැකිය. (මෝටර් ඇඳීම පාරිභෝගිකයින් විසින් පිරිනැමිය යුතුය, පසුව අපි මෝටර් ඇඳීම මත පදනම්ව ස්ථාපන සිදුර තබමු)
PLC කැබිනට්ටුව විකල්ප වශයෙන් ඇත.
ස්ථානගත කිරීමේ විෂ්කම්භය
| ආකෘතිය | JHY4030P-080 හඳුන්වා දීම |
| ශ්රේණිගත කළ ආදාන වෝල්ටීයතාවය | තනි-අදියර 220V, 50/60HZ |
| මෝටර් පරිවාරක පන්තිය | F |
| වැඩ මේසය | විෂ්කම්භය 800mm (අභිරුචිකරණය කළ හැකිය) |
| බර | කිලෝ ග්රෑම් 400ක් පමණ |
| උපරිම බර | අක්ෂීය බර ≤300kg / ≤500kg (>500kg අභිරුචිකරණය කළ හැක) |
| පුනරාවර්තන හැකියාව | ±0.1මි.මී. |
| නැවතුම් ස්ථානය | ඕනෑම තනතුරක් |
පැකේජය: ලී පෙට්ටි
බෙදාහැරීමේ කාලය: පෙරගෙවුම් ලැබීමෙන් දින 40 කට පසුව
නිති අසන පැණ
1.ප්රශ්නය: මගේ fanuc/abb/kuka/yaskawa රොබෝවට ඔබේ ස්ථානගත කරන්නා භාවිතා කළ හැකිද?
පිළිතුර: ඔව්. නමුත් මෝටරය ඔබ විසින්ම ලබා දී ස්ථාපනය කළ යුතුයි.
2.ප්ර: ඔබේ ස්ථානය ඔබේ රොබෝවරයා සමඟ සමමුහුර්තව චලනය විය හැකිද?
ඔව්.






