ස්වයංක්රීය වෙල්ඩින් රොබෝ විසඳුම

විශ්වාසදායක වැඩපොළක් තෝරා ගන්නේ කෙසේද?
මුලින්ම ඔබේ වැඩ කොටසෙහි විස්තර, එනම් වැඩ කොටසෙහි ද්රව්ය, ඝණකම, මානයන්, බර වැනි විස්තර අපට කියන්න.
ඉන්පසු ඔබේ අවශ්යතා කියන්න: ඔබට අවශ්ය වෙල්ඩින් මැහුම් ආචරණය, ආරක්ෂිත වැඩ පරිසරයන් ආදිය
එහෙනම් අපි ඔබේ නිෂ්පාදන ක්රියාවලිය ගැන කතා කරමු, ඔබ කැපුම් කාර්යය කරන්නේ කෙසේද? කොටසින් කොටස අතර අපගමනය විශාලද?
අවසාන වශයෙන්, පාරිභෝගිකයාගේ නිෂ්පාදන ක්රියාවලියට ගැලපෙන විවිධ යෙදුම් සහ පිරිවිතරයන් සඳහා සුදුසු රොබෝ විද්යාව, ස්ථානගත කරන්නන්, රොබෝ රේල් පීලි, ලේසර් සංවේදක, ආරක්ෂිත ආලෝක තිර, ආරක්ෂිත වැටවල් ආදිය අපි නිර්දේශ කරමු.
ස්ථානගත කිරීමේ තාක්ෂණික පරාමිතීන්
| ආකෘතිය | JHY4030U-120 හඳුන්වා දීම |
| ශ්රේණිගත කළ ආදාන වෝල්ටීයතාවය | තනි-අදියර 220V, 50/60HZ |
| මෝටර් පරිවාරක කැලරි | F |
| කරකැවෙන මේසයේ ප්රමාණය | 1200X650mm (අභිරුචිකරණය කළ හැකිය) |
| බර | සැබෑ බර බලන්න |
| උපරිම බර | අක්ෂීය බර ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(>1000kg අභිරුචිකරණය කළ හැක) |
| පුනරාවර්තන හැකියාව | ±0.1මි.මී. |
| නැවතුම් ස්ථානය | ඕනෑම තනතුරක් |
රොබෝ වැඩපොළ සංරචක
1. වෙල්ඩින් රොබෝ:
වර්ගය: MIG වෙල්ඩින් රොබෝ-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
TIG වෙල්ඩින් රොබෝ: BR-1510B, BR-1920B
ලේසර් වෙල්ඩින් රොබෝ: BR-1410G, BR-1610G
2.ස්ථානගත කරන්නා
විවිධ වර්ග: 1 අක්ෂ, 2 අක්ෂ, 3 අක්ෂ ස්ථානගත කරන්නා, බර: 300/500/1000kg හෝ අභිරුචිකරණය කර ඇත.
3. බිම් දුම්රිය
වර්ගය: 500/1000kg බර පැටවීම, විකල්ප සඳහා ≥3m දිග.
4. වෙල්ඩින් යන්ත්රය
වර්ගය: 350A/500A වෙල්ඩින් යන්ත්රය
චරිතය: කාබන් වානේ, මල නොබැඳෙන වානේ ඇලුමිනියම් සහ ගැල්වනයිස් කරන ලද වෙල්ඩින් සඳහා භාවිතා කළ හැකිය.
5. වෙල්ඩින් පන්දම:
වර්ගය: 350A-500A, වායු සිසිලනය, ජල සිසිලනය, තල්ලු-ඇදීම
6. පන්දම් පිරිසිදු ස්ථානය:
වර්ගය: ස්වයංක්රීය වායුමය වෙල්ඩින් පන්දම් පිරිසිදු කරන්නා
කාර්යය: වෑල්ඩින් වයර් කැපීම, පන්දම් පිරිසිදු කිරීම, තෙල් ඉසීම
7. ලේසර් සංවේදකය (විකල්ප)
කාර්යය: වෑල්ඩින් ලුහුබැඳීම, ස්ථානගත කිරීම.
8. ආරක්ෂිත ආලෝක තිරය (විකල්ප)
ක්රියාකාරිත්වය: ආරක්ෂක ආලෝක තිරය අවහිර කිරීමෙන් ජනතාව effectively ලදායී ලෙස ආරක්ෂා කිරීම සඳහා සාමාන්යයෙන් ආරක්ෂක වැට මත ස්ථාපනය කර ඇත.
9.ආරක්ෂක වැට (විකල්ප)
කාර්යය: පුද්ගල ආරක්ෂාව ආරක්ෂා කිරීම සඳහා උපකරණ හුදකලා කිරීම සඳහා රොබෝ වැඩපොළේ පරිධියේ ස්ථාපනය කර ඇත.
පැකේජය: ලී පෙට්ටි
බෙදාහැරීමේ කාලය: පෙරගෙවුම් ලැබීමෙන් දින 40 කට පසුව












